DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

17. Ulusal Uyku Tıbbı Kongresi, 4. Ulusal Uyku Tıbbı Teknisyenliği Kongresi, 20. Uyku Tıbbı Hekimliği Sertifikasyonu Kursu ve 7. Uyku Tıbbı Teknisyenliği Sertifikasyon Kursu' nun
2 – 6 Kasım 2016 tarihlerinde Maritim Pine Beach Otel Antalya’da düzenleneceğini duyurmaktan büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Uyku tıbbına gönül vermiş değerli konuşmacıların katılımları ile düzenlenecek kongrelerimizin bilimsel içeriğinin oldukça doyurucu olacağına inanıyor ve çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Türk Uyku Tıbbı Derneği’nin her yıl gerçekleştirdiği ulusal kongreler kapsamında, bu yıl da 17. Ulusal Uyku Tıbbı Kongresi ve 4. Ulusal Uyku Tıbbı Teknisyenliği Kongresi’ni, 20. Uyku Tıbbı Hekimliği Sertifikasyonu Kursu ve 7. Uyku Tıbbı Teknisyenliği Sertifikasyon Kursu ile eş zamanlı olarak yapılacağını duyurmanın heyecanı içerisindeyiz. Hekim ve teknisyenlik kongrelerimize yurtiçinden katkı sağlayacak davetli konuşmacılarımız ile deneyimler paylaşılacak ve uyku tıbbı derinlemesine incelenecektir.

Antalya’nın eşsiz güzellikleri ve büyülü ortamında gün boyu devam edecek bilimsel açıdan yoğun ve düzeyli toplantılarında sizleri de aramızda görmeyi arzuluyoruz.

Bilimsel yönden bizlere destek veren oturum başkanları ve konuşmacılarımıza ve siz değerli katılımcı meslektaşlarımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Prof. Dr. Oya İTİL
Türk Uyku Tıbbı Derneği Başkanı