KONGRE MERKEZİ / MARITIM PINE BEACH OTELTüm odalarımız, zengin deneyimlerimiz sonucu oluşturulmuş, zaman zaman misafirlerimizin beklentilerinin çok ötesine düşmüştür. Bunun gururuyla, misafirlerimize daha çok konfor sağlayabilmek için her yıl mutlaka restore ettiğimiz odalarımız tüm misafirimizin beklentisi göz önünde bulundurularak şekillendirilmeye devam edilmektedir. Ailelere verdiğimiz aile odası hizmetiyle, çiftlere verdiğimiz standart oda hizmeti tamamen misafirin isteği doğrultusunda şekillenmektedir.

Belek'te kongre turizmine dönük çalışmaları ile öne çıkan Maritim Pine Beach, aile konsepti ve çok amaçlı tesis özellikleriyle turizm sektörüne hizmet veren bir tesis. Kongre turizmi ile bölgenin iddiasını güçlendiren tesisimiz, bu özelliğiyle bölgede önemli bir yer tutuyor.

Kongre turizmine dönük çözümleri ile Belek'te önemli bir misyon üstlenen tesisin en büyük avantajı 3 büyük salonuyla bölgenin en kapsamlı kongre merkezine sahip olmasıdır. Tesiste tatil köyü, ana bina ve kongre merkezi bulunuyor. Kongre merkezi Belek'teki en büyük kongre merkezlerinden birisi. B salonu olarak adlandırılan salon toplam 2 bin 320 metrekare ve sütunsuz tek salon. Bunun yanında A ve C olarak adlandırılan 1.000 ve 1.200 metrekarelik salonları mevcut. Bunun yanında 16 tane work shop salonu bulunuyor. Bunların toplamı da yaklaşık 800 metrekare. Fuaye alanı ise 2 bin 200 metrekare. İki salonu ana bina bağlantılı. Eylül ayında başlayıp Mayıs ayında sona eren Kongre periyodu içerisinde yaklaşık 100 toplantı sığdırılmaktadır. Bu kadar yoğun bir kongre akışının olduğu bir tesiste teknik alt yapının ve hizmet elemanlarının deneyiminin önemli olduğu bilindiğinde, en kaliteli ekipman ve yılların deneyimine sahip elemanlarla çalışılıyor.

MARITIM Pine Beach, "Kongre –Aile" anlayışının en iyi örnekleri arasında yer alıyor
Tesisin hem tatil köyü hem de kongre konusunda emsallerinden ileride olmasının en önemli sebebi, modern dünyada hakim olan \"Kongre ve Aile\" anlayışının hızla önem kazanmasıdır. "Kongre - Aile" anlayışı şunu temsil ediyor: Günümüzde zaman o kadar değer kazandı ki, yapılan bir araştırmaya göre Kongre etkinlikleri için seyahat eden kişilerin çoğu, toplantılardan arta kalan zamanlarını aileleriyle geçirmek istiyorlar. Bunun için aileleriyle seyahat etmeyi tercih ediyorlar. Bu sebeple konaklamalı ve ağırlıklı olarak çocuk konseptlerinin bulunduğu tesisleri seçiyorlar.

Her biri en az 600 en çok 2000 kişi arasında değişen kapasitelerle yılda 100'ün üzerinde ulusal ve uluslararası kongreye evsahipliği yapan tesis, acentalar tarafından da fiyat ve hizmet orantısındaki makulluk sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Kongre olsun irili ufaklı toplantılar olsun, her biri için ayrı bir hizmeti olan tesis, bu çeşitliliği açısından da pek çok Kongre & İncentive acentası tarafından tercih ediliyor. Acentacılardan gelen tepkilerin çoğunda şu ifadeler kullanılıyor "En rahat iş yaptığımız tesis MARİTİM Pine Beach. Çünkü burada istediğimiz her şey anında gerçekleşiyor ve sıra dışı bir şey istememiz durumunda bile bize olabilecek en makul yol gösteriliyor. Bize asla "yok" denmiyor. Herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor"


OTEL WEB SİTESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.